TOPlist

Dobrá zpráva. V ČD aplikaci Můj vlak už pohodlně zaplatíte s Google Pay

Můj vlak Google Pay

Jezdíte rádi vlakem? S Českými dráhami? Tak pravděpodobně víte, že tento dopravce provozuje mobilní aplikaci Můj vlak. Je dost šikovná a užitečná, nicméně ještě donedávna měla pro majitelc chytrých telefonů a bezkontaktního placení jednu velkou nevýhodu – nepodporovala bránu Google Pay. Je to ovšem pár týdnů, kdy konečně vývojáři tuto funkci po několika dlouhých měsících čekání zavedli. V aplikaci Můj vlak už nyní přes Google Pay pohodlně jízdné zaplatíme.

My Train (Můj vlak)
My Train (Můj vlak)

O zavedení této platební brány oficiálně hovoří popis v Obchodu Play k poslední prosincové verzi a už je skutečně k dispozici i v aplikaci. Tato služba se dostala na řadu až několik měsíců po zavedení konkurenčního Apple Pay. Zajímavé je, že oficiální nápověda na webu ČD stále Google Pay pro Můj vlak považuje za připravovaný projekt. Pokud tuto platební bránu ještě nepoužíváte a chtěli byste ji zkusit, můžete začít tím, že se podíváte, jestli ji podporuje vaše banka.

Jakým způsobem nakupujete jízdenky na vlak?

Zdroj: Obchod Play

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)