Motorola a vlajková loď? Společnost se hodlá vrátit zpět mezi elitu

motorola vlajková loď

Společnost Motorola se v poslední době zaměřuje zejména na levnější telefony. Výjimkou je nedávno představená Motorola Razr, která je však spíše konceptem. V roce 2020 společnost plánuje vydat po dlouhé době telefon, který bude opravdová vlajková loď. Kvůli business plánu společnosti Lenovo Motorola od této strategie ustoupila, což se v příštím roce změní.

Poslední vlajková loď společnosti Motorola byla představen před více, než dvěma lety. V roce 2018 sice vyšla Moto Z3, která však zaostávala s rok starým Snapdragonem 835. Řada Moto se prý v příštím roce dočká vlajkové lodi, která bude postavena na vysoce výkonném čipsetu Snapdragon 865. To znamená, že bude nejspíše také podporovat 5G sítě.

První nabušený telefon uvidíme zřejmě na MWC 2020 v Barceloně. Zatím není jasné, zda bude společnost držet řadu Z, nebo zda představí úplně novou. Bez ohledu na to se určitě jedná o pozitivní zprávu, jelikož Motorola dříve patřila mezi špičku a boj rozhodně nevzdává.

Těšíte se, až přijde nová vlajková loď společnosti Motorola?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)