Ikonická Motorola RAZR V3 ve videoupoutávce na konferenci Lenova. Máme čekat revoluci?

Motorola RAZR ve videu Lenova – náhleďák

Konference Lenovo TechWorld začne již za pár dní,  9. června. Světová média očekávají řadu novinek a také „průkopnický trhák“, na který zve samo Lenovo. My ale raději budeme trochu střízlivější, neboť jsme již několikrát byli svědky různých revolučních trháků, které zas tak revoluční nebyli, respektive, vzpomene si na ně někdo ještě? Možná. Lenovo si ale vzpomnělo na revoluční trhák staré Motoroly – RAZR V3.

Lenovo v pozvánce nápadně používá ikonický RAZR V3

Jelikož do konference zbývá jen pár týdnů, nastal čas, aby Lenovo začalo veřejnost trošku škádlit. Včera Lenovo vypustilo video, ve kterém si kromě řady studentů z období kolem roku 2004, zahrál hlavní roli dnes již vysloužilý, ale ve své době ikonický a velice žádaný RAZR V3. Poměrné hloupý telefon, který ale každý chtěl. Jeho stylový a neotřelý design byl hlavním lákadlem a jeho tloušťka 14 mm ve složeném stavu bylo něco, co před Motorolou ještě nikdo nedokázal.

V každém případě jde o funkční nástroj, jak zaujmout. Obzvláště pak pro ty, kteří v době populárního telefonu opravdu navštěvovali střední školu a vzpomínky na telefon, a na to jak moc ho chtěli, mají v živé paměti.

Moto 06.09.16

Moto 06.09.16

Na samém konci videa můžeme pod logem Motoroly vidět datum 9. 6. 2016 (v originále 06.09.16), které je právě datem konference Lenova. Jak se dá čekat, víc samozřejmě Lenovo nenapoví. Budeme muset čekat, co se tedy odehraje až do konkrétního dne.

Co bychom ale mohli očekávat?

Nejnovější kousky s logem Motorola již byly představené. Nedávno jsme se dočkali smartphonů Moto G4 a Moto G4 Plus. Oficiálně neví nikdo nic, ale samozřejmě můžeme počítat s dalšími písmenky, která již známe z let minulých, tedy Moto X či případně Moto E. Jenže ve světě se poměrně nahlas špitá o smartphonu, který byl měl nést označení Moto Z. Je snad jen náhoda, že výrazným písmenkem v názvu zmíněné staré ikony, Motoroly RAZR, je právě „Z“? Jak jsme již zmínili, RAZR V3 byl jedním z vůbec nejtenčích telefonů té doby. Dnes se mluví o telefonu z dílny Lenova, který by měl mít pouhé 5,2 mm. Je to stále jen náhoda? Necháme se překvapit a počkáme si do 9. června.

zdroj: androidauthority.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)