Menu

Ikonická Motorola RAZR V3 ve videoupoutávce na konferenci Lenova. Máme čekat revoluci?

Konference Lenovo TechWorld začne již za pár dní,  9. června. Světová média očekávají řadu novinek a také „průkopnický trhák“, na který zve samo Lenovo. My ale raději budeme trochu střízlivější, neboť jsme již několikrát byli svědky různých revolučních trháků, které zas tak revoluční nebyli, respektive, vzpomene si na ně někdo ještě? Možná. Lenovo si ale vzpomnělo na revoluční trhák staré Motoroly – RAZR V3.

Lenovo v pozvánce nápadně používá ikonický RAZR V3

Jelikož do konference zbývá jen pár týdnů, nastal čas, aby Lenovo začalo veřejnost trošku škádlit. Včera Lenovo vypustilo video, ve kterém si kromě řady studentů z období kolem roku 2004, zahrál hlavní roli dnes již vysloužilý, ale ve své době ikonický a velice žádaný RAZR V3. Poměrné hloupý telefon, který ale každý chtěl. Jeho stylový a neotřelý design byl hlavním lákadlem a jeho tloušťka 14 mm ve složeném stavu bylo něco, co před Motorolou ještě nikdo nedokázal.

V každém případě jde o funkční nástroj, jak zaujmout. Obzvláště pak pro ty, kteří v době populárního telefonu opravdu navštěvovali střední školu a vzpomínky na telefon, a na to jak moc ho chtěli, mají v živé paměti.

Na samém konci videa můžeme pod logem Motoroly vidět datum 9. 6. 2016 (v originále 06.09.16), které je právě datem konference Lenova. Jak se dá čekat, víc samozřejmě Lenovo nenapoví. Budeme muset čekat, co se tedy odehraje až do konkrétního dne.

Co bychom ale mohli očekávat?

Nejnovější kousky s logem Motorola již byly představené. Nedávno jsme se dočkali smartphonů Moto G4 a Moto G4 Plus. Oficiálně neví nikdo nic, ale samozřejmě můžeme počítat s dalšími písmenky, která již známe z let minulých, tedy Moto X či případně Moto E. Jenže ve světě se poměrně nahlas špitá o smartphonu, který byl měl nést označení Moto Z. Je snad jen náhoda, že výrazným písmenkem v názvu zmíněné staré ikony, Motoroly RAZR, je právě „Z“? Jak jsme již zmínili, RAZR V3 byl jedním z vůbec nejtenčích telefonů té doby. Dnes se mluví o telefonu z dílny Lenova, který by měl mít pouhé 5,2 mm. Je to stále jen náhoda? Necháme se překvapit a počkáme si do 9. června.

zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

Krusty

Krusty 0

z aplikace
20.5.2016 9:08

Všichni si honí tenké telefony, které se lépe ohnou v kapse, ale aby zamakali na technologii baterií to ne…..

Mach4

Petr MišákAdministrátor 22

20.5.2016 9:49

Krusty: baterie jsou celkem oříšek, jelikož by ovlivnily i průmysl s ropou a tam jsou velké peníze. Je tedy dost pravděpodobné, že všechny nové technologie a patenty na toto téma koupí ropní magnáti.

Uni

uni -44

20.5.2016 10:02

Krusty: Automobilový průmysl do toho narval neskutečný prachy a…nic. Tedy to očividně není taková trivka. Přesto o tom čteme snad v každé diskusi.
Telefon ti vydrží telefonovat desítky hodiny, v pohotovosti týdny. Pokud pošleš energii do displeje, tak den.
Petr Mišák: Ad ropní magnáti. Mno, podívej se na žebříček top společností, zase ty magnáty nedémonizuj, ono IT dnes není žádné ořezávátko:)

Radegast12

Radegast12 0

20.5.2016 21:04

Měl jsem RAZR2 V9 – krásné “železo”

Krusty

Krusty 0

z aplikace
21.5.2016 7:11

Uni: to zase není až tak pravda. Automobilový průmysl možná nic nedokázal, ale taková Tesla ano. Tam vyvíjí vlastní baterie a podívej se kde jsou teď i přes veškerou nedůvěru. Od těchto borců se “automobilový průmysl” může učit. Ale jelikož jsou obrovské automobilky zkostnatele až na půdu a prakticky nemají co nabídnou, pak se nediv, že jim to nejde. Doufám, že se Musk opře do baterií tak jak to udělal se SpaceX, Tesla a SolarCity

lukodlak

z aplikace
22.5.2016 0:31

Razr v3 byl nejlepsi mobil co jsem měl ikdyz byl “hloupý”

Uni

uni -44

23.5.2016 9:11

Krusty: Jenže Tesla má pokrok na straně spotřeby (aerodynamika, SW, atd.). Ne na straně aku, tam mají úplně stejné věci jako kdokoli jiný (Panasonic). Sám Musk řekl, že aktuálně nevidí nikde potenciál v pokroku. Všichni se opřeli do akumulátorů a výsledek právě nula, současná technologie nemá zřejmě pro posun potenciál.

HonzikH

23.5.2016 20:58

Na Nexusu 6p naprostá spokojenost. Baterka drží dobře a 2 otevřená okna se hodí když něco počítám a potřebuji si to napsat. Android N = spokojenost.

DannyMacho

Daniel Macho 0

23.5.2016 21:14

HonzikH: To asi patřilo k jinému článku, že? :-)

RSS (komentáře k článku)