Značka telefonů Motorola RAZR se vrací: A to v podobě ohebného telefonu

motorola razr navrat ohebny telefon

Ještě před nástupem chytrých telefonů, byla značka Motorola RAZR hodně oblíbená. Není tak divu, že se momentální vlastník Motoroly, společnost Lenovo, rozhodla RAZR oživit. A to ve formě ohebného telefonu. Poslední informace ze zahraničí hovoří o tom, že představení se dočkáme již příští měsíc.

Motorola RAZR se má vrátit jako ohebný telefon. Cena ale moc přívětivá nebude

Jako první přinesl informací známý americký deník Wall Street Journal. Podle jejich informací se novinky dočkáme již v únoru. A to za cenu cca 1 500 dolarů, což je v přepočtu s DPH 40 tisíc Kč. Vysoká cena není moc překvapivá, i konkurenční ohebné telefony od Samsungu a Huaweie mají mít vysokou cenu. Jedno je ale jisté, od nástupu prvních ohebných telefonů už nás dělí jen měsíc.

motorola razr patent lenovo ohebny telefon

Minulý rok šéf společnosti Lenovo připustil, že bychom v brzké době mohli vidět návrat značky RAZR. Další dílkem do skládačky jsou patenty, které ukazují ohebný telefon od Lenova. Svým tvarem v mnohem připomíná právě klasická véčka RAZR z roku 2004.

Vlastnili jste někdy telefon Motorola RAZR?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)