Čeká nás retro vlna? Další společnosti plánují restart svých oblíbených telefonů

motorola razr navrat

Společnost HMD Global, která má na starost výrobu Nokia telefonů, se pustila do velmi zajímavého řešení. Již minulý rok představili vylepšenou verzi legendárního telefonu Nokia 3310. Tento krok měl velký úspěch, kdy se o něm psalo na každém kroku, a to i na zpravodajských serverech, které se mobilním telefonům nevěnují.

Tento rok na veletrhu MWC odhalili Nokia 8810, což je opět jeden ze starších telefonů, který byl vylepšen a připraven na vydání v roce 2018. A co jsme mohli vidět na veletrhu, tak i o tento telefon byl enormní zájem. Vypadá to, že nás brzy může čekat retro vlna, kdy se výrobci budou snažit “zabrnkat” na nostalgickou strunu. Jako další telefon, který vyjde ve vylepšené verzi by mohlo být legendární véčko Motorola RAZR.

Motorola RAZR si lidé budou moct možná koupit

Řada RAZR společnosti Motorola je jedna z nejúspěšnějších v historii společnosti. V letech 2004 až 2006 prodala více než 50 milionů kusů. To je na tehdejší poměry opravdu hodně. Konec této řady přišel s příchodem chytrých telefonů.

Moto 06.09.16

Moto 06.09.16

Nyní ale šéf společnosti Lenovo, která vlastní Motorolu, prozradil zajímavé informace. Novináři se ho zeptali, jestli neuvažují o návratu řady Motorola RAZR, prozradil, že s nově dostupnými technologiemi uvidíme brzy jejich telefony s novým designem a naznačil, že telefony s designem RAZR by se brzy mohly začít vyvíjet.

Už v roce 2016 se spekulovalo nad tím, že se RAZR vrací. A to, když společnost vydala nostalgické video, ve kterém vzpomínala právě na tuto “žiletku”. Vidět ho můžete výše.

Uvítali byste návrat starších telefon, alespoň ve formě designu?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)