Motorola Moto 360 – nejkrásnější chytré hodinky v prvním pohledu

Moto 360 Product Template – SPEEDO

Na chytré hodinky od společnosti Motorola čekala obrovská spousta fanoušků, protože model Motorola Moto 360 by měl zaplnit mezeru na trhu. Chytré hodinky totiž konečně vypadají stylově a nemusíte se za ně bát ani ve společnosti. Po oficiálním představení bylo jen otázkou času, kdy se tyto hodinky dostanou do našich rukou. Ten den nastal právě dnes a vy si v krátkém prvním pohledu můžete prohlédnout, jak vypadají hodinky Motorola Moto 360 reálně. Petr Mišák se vám pokusí hodinky co nejvíce přiblížit v následujícím videu, kde si novinku postavíme také proti konkurenci LG G Watch a Samsung Gear Live.

Moto 360 (první pohled)

Moto 360 (první pohled)

Motorola Moto 360

Jen připomeňme, že hodinky Motorola Moto 360 nabídnou procesor OMAP 3 od Texas Instruments, 512MB RAM paměti a 4GB vnitřní úložiště. O napájení se stará baterie s kapacitou 320 mAh, která napájí především 1,63″ displej s rozlišením 320 x 290 pixelů. Podle prvních testů hodinky na jedno nabití vydrží přibližně den, což není moc, a nejspíše budou každý večer sídlit v bezdrátové nabíječce, která slouží zároveň jako stojánek. Chytré hodinky si budete moci vyzkoušet naživo na blížící se Android RoadShow 2014.

motorola-moto-360-smartwatch-8

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Líbí se vám hodinky Motorola Moto 360?

Chcete se podívat na chytré hodinky Motorola Moto 360 osobně? Pak navštivte blížící se Android RoadShow 2014. Neváhejte a registrujte se!

registraceHome

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (47)