Z toho jde skoro strach. Mrkněte na obří foťák u Motorola Frontier

Motorola Frontier render foto foťák

Fanoušci legendárního filmu 2001: Vesmírná odysea by v něm možná mohli vidět “oko” počítače HAL 9000, ostatním určitě přijde přinejmenším jako objektiv sportovní kamery. Řeč je o hlavním foťáku očekávaného telefonu Motorola Frontier. Tento připravovaný mobil má zaujmout nekompromisním výkonem, v rámci značky nezvyklým designem a mimo jiné právě i fotoaparátem. Hlavní senzor má mít podle úniků 194 megapixelů a díky renderu od Evana Blasse si už můžeme představit, jak obří bude zadní optika.

Motorola Frontier render foto foťák evleaks

Vlajkový Motorola Frontier by měl mít foto moduly v horním rohu a uprostřed zad se má opět nacházet logo. Přesto zadní strana zaujme novinkami. Například i okraji, které budou podle vytvořené grafiky zahnuté směrem k displeji. No a pak samozřejmě výrazným hlavním 194Mpx 1/1,5″ foťákem s optickou stabilizací, jenž se má nacházet na dalším dvěma senzory. Celkový dojem doplňují také masivní rámečky, ale i tak jde o opravdu obří fotoaparát, který budí respekt.

Zbývajícími dvěma senzory by mohly být 50Mpx ultraširoký a 12Mpx telefoto. Mezi další parametry telefonu Motorola Frontier (což zatím může být ale jen pracovní název) mají patřit například procesor Snapdragon 8 Gen 1 ve variantě Plus, 6.67palcový OLED displej se 144Hz frekvencí nebo úctyhodný 120W kabelový a 50W bezdrátový nabíjecí výkon.

Jak “velký” a velký je hlavní foťák ve vašem mobilu?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)