Vrátí Motorola Edge Plus společnost na špičku? Podívejte se na nové rendery

motorola edge plus

Motorola je zřejmě konečně připravena vrátit se tam, kam dříve patřila. Chystá totiž po dlouhých letech vlajkovou loď bez jakýchkoliv kompromisů, která má zaujmout nejen specifikacemi, ale také designem. Má nést název Motorola Edge Plus a my pro vás máme první rendery. Jak bude tedy telefon vypadat?

Na design telefonu se můžeme podívat hned z různých úhlů. První věc, kterou telefon zaujme je bezesporu waterfall displej s hranami, které se poměrně dost zakřivují do rámu telefonu. Dá se předpokládat, že právě zde našla Motorola inspiraci pro název. V levé horní části displeje nalezneme průstřel pro selfie kamerku a pod displejem nebude chybět čtečka otisků prstů.

Zadní stranu pak pokrývají hned tři fotoaparáty a duální LED blesk. LED dioda kolem loga Motorola bude pravděpodobně sloužit jako notifikační dioda. Dle předchozích úniků má mít 6,67″ Full HD + displej s obnovovací frekvencí 90 Hz a čipset Snapdragon 865, takže počítáme také s podporou 5G sítí. O chod se postará nejnovější systém Android 10 a o výdrž 5 170 mAh baterie, což je poměrně slušná kapacita.

Co říkáte na rendery Motorola Edge Plus?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)