Známe specifikace Motorola Edge Lite: Snapdragon 765, skvělý displej i zajímavá cena

motorola edge lite specifikace

Před pár dny jsme se dověděli o tom, že Motorola pracuje na Lite verzi telefonu Edge a nyní známe kompletní specifikace. Prozradila to certifikace na FCC a spolu s ní unikají zajímavé informace. Jak již název napovídá, půjde o třetího člena rodiny Motorola Edge s tou nejnižší cenou.

Přední stranu obklopí 6,7″ 90 Hz displej s rozlišením 2520 x 1080 pixelů a poměrem stran 21:9. Čtečka otisků prstů bude zabudována přímo v displeji. Ten bude dále narušován průstřelem, kde se ukryjí dvě selfie kamerky. Ta primární dostane rozlišení 8 megapixelů a sekundovat ji bude 2 megapixelový hloubkový senzor. Na zadní straně budou pak čtyři různé snímače. Ten hlavní dodá Samsung a bude disponovat rozlišením 48 megapixelů. Dále zde nalezneme 16, 8 a 5 megapixelové snímače.

motorola edge+

Čipsetem bude Snapdragon 765, přičemž mu budou sekundovat buďto 4 či 6 GB operační paměti RAM v závislosti na paměťové variantě. O výdrž se postará 4 800 mAh baterie s podporou 18W nabíjení. Doporučená cena pro Evropu má být 399 EUR, tedy asi 10 600 korun bez daně.

Co říkáte na specifikace Edge Lite?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)