Motorola E6i oficiálně: předražený telefon s Androidem Go

Motorola E6i oficiálně

Motorola Moto E6i byla dnes oficiálně představena poté, co minulý týden získala certifikaci na Bluetooth SIG. Jedná se o opravdu základní telefon, který disponuje systémem Android Go a je tak vhodný spíše pro nenáročné uživatele.

Motorola E6i oficiálně

Přední stranu pokrývá 6,1″ LCD panel s HD+ rozlišením a výřezem, kde se nachází 5 MPx selfie kamerka. Na zadní straně se pak kromě 13 MPx hlavního a 2 MPx hloubkového fotoaparátu nachází také kapacitní čtečka otisků prstů. Uvnitř pak tiká čipset Unisoc Tiger SC9863A v kombinaci s 2 GB RAM. K dispozici je také 32 GB úložiště s možností rozšíření pomocí microSD slotu. O výdrž se pak stará 3 000 mAh baterie s podporou 10 W nabíjení a nechybí ani audio jack.

Telefon bude prodávaný v růžové a šedé variantě za cenu 1099 BRL, což je asi 4 300 korun. Zatím je k dispozici pouze v Brazílii a o ostatních trzích nebyla řeč. Upřímně takto vysokou cenu příliš nechápeme. Za 4 300 korun se dá totiž v dnešní době koupit poměrně dobrý telefon jako třeba Redmi Note 9.

Co na telefon říkáte?

 

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)