Chcete hodinky s Wear OS 3? Konečně byly představeny další

Montblanc Summit 3 Wear OS 3 hodinky

Je to již více než rok, kdy společnost Google poprvé představila nový hodinkový systém Wear OS 3 s vylepšenými funkcemi a možnostmi, které zaujaly nejednoho fanouška nositelné elektroniky. A v létě uběhne rok od chvíle, kdy tento systém dostaly první a doteď také poslední hodinky – Samsung Galaxy Watch4. Opravdu dlouhá exkluzivita, kterou doprovázelo neustálé spekulování o dalším použití systému, skončí za pár dní. Díky hodinkám Montblanc Summit 3.

V případě těchto prémiových smartwatch se mohou noví majitelé také těšit na nativní Google Mapy, Obchod Google Play rovnou na zápěstí nebo platební bránu Google Pay (časem Wallet), nicméně vzhled Wear OS 3 bude pravděpodobně od Galaxy Watch4 dost odlišný. Zatímco Samsung totiž pokryl systém nadstavbou One UI Watch, v případě Montblanc Summit 3 dojde na čistou podobu třetího Wear OS.

Detailní specifikace nových hodinek zatím nejsou známé, ale máme k dispozici pár parametrů a také náhledů. Je například jasné, že o výpočetní výkon se bude starat procesor Qualcomm Snapdragon Wear 4100+, pro ovládání budou kromě displeje k dispozici dvě tlačítka plus jedno s korunkou a tělo hodinek bude titanové.

Obrázky také odhalují několik ciferníků, měření okysličení krve či analýzu spánku a aktivit. Prodejní cena Montblanc Summit 3 bude 1 290 dolarů, tedy asi 30 tisíc Kč. Dostupné by měly být 15. července.

U jaké další značky byste uvítali Wear OS 3?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)