TOPlist

3. kolo MobileMaster v plném proudu – jak snadné je vyhrát Nexus 6?

Mobile Master nahledovy

Natočit krátké poučné video o libovolné službě či aplikaci od Googlu, pomoci začínajícím uživatelům chytrých telefonů a ještě vyhrát skvělý Nexus 6? To není žádné sci-fi, ale díky soutěži MobileMaster realita! Někteří naši čtenáři se ptají, kdy začíná 3. kolo soutěže – na to je ale velmi snadná odpověď. Třetí kolo je v plném proudu a vyhrát Nexus 6 je opravdu snadné. Jak na to?

Jak se můžete zapojit do třetího kola a vyhrát Nexus 6?

  1. Natočte jednoduchý video-návod, který usnadní ostatním začínajícím uživatelům používání vaší oblíbené Google služby na chytrém telefonu.
  2. Ve videu se slovně zmiňte o tom, že návod je tvořen pro akci Mobile Master.
  3. Video nahrajte na server YouTube a do jeho názvu přidejte hashtag #MobileMaster (abychom jej potom mohli najít).

Svá videa pro třetí kolo můžete nahrávat již nyní, nejpozději však do 29. 9.

Rada

Chcete, aby vaše video zhlédlo více diváků? Méně je někdy více a právě tady to platí dvojnásobně – pro úspěch je ideální vytvořit minutové video. Pro svá videa si od nás můžete níže stáhnout oficiální logo akce Mobile Master a použít jej pro svou tvorbu dle libosti.

Jak dopadla předešlá kola?

Projekt MobileMaster již dvakrát poznal šťastné výherce – rozdali jsme dva skvělé telefony Nexus 6 a spoustu hodnotných cen od Googlu. Vyhlášení prvního kola naleznete zde, výherce druhého kola potom zde. Vítězná videa ukazují, jak snadné bylo vyhrát – hlavní není technické provedení, ale nápad a myšlenka.

1. místo z druhého kola – Pavel Varga – Nexus 6

Zdá se vám, že je váš Android pomalejší, než se na danou konfiguraci sluší a patří? Pak můžete vyzkoušet jednoduchý trik, díky kterému Android chytne druhý dech.

https://youtu.be/o0qPtMZeblQ

počet zhlédnutí: 5447 / pozitivní hodnocení: 276

1. místo z prvního kola – Martin Tuček – Nexus 6

Jak spát a pomáhat vědcům ve výzkumu zároveň? Odpověď vám představí Mobile Master Martin Tuček ve svém videu, které získalo rekordní počet zhlédnutí.

#MobileMaster – Zachraňujte životy, zkoumejte vesmír a předpovídejte počasí!

#MobileMaster - Zachraňujte životy, zkoumejte vesmír a předpovídejte počasí!

počet zhlédnutí: 1091 / pozitivní hodnocení: 116

Kdy se stanete Mobile Masterem a kdy vyhráváte?

Mobile Masterem se stáváte, jakmile se do našeho projektu zapojíte vytvořením video-návodu o použití služeb od Googlu pro ostatní uživatele. Aby se vám lépe tvořilo, každý měsíc odměníme tři nejlepší hodnotnými Google cenami v čele se skvělým telefonem Nexus 6. Plné informace o soutěži naleznete ve speciálním článku. Pokud se stanete Mobile Masterem, dejte o tom vědět i ostatním! Sdílením vašeho videa svým známým a kamarádům pomůžete spoustě začínajících uživatelů a také zvýšíte své šance na výhru.

logo mobile master-04

Zapojte se i vy a udělejte svět chytřejší!

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)