Mobil Honor 10 se představuje pro Evropu: Zítra budeme u toho

mobil honor 10 sledujte zive predstaveni londyn

Téměř měsíc po prvotním představení v Číně se mobil Honor 10 ukáže i v Evropě. Společnost plánuje oficiální představení v Londýně a my budeme přímo u toho. Těšit se můžete na speciální videa i články. Celou akci navíc budete moct sledovat živě na YouTube.

Honor 10 se zítra představí v Evropě. Začínáme v 15:00

Honor si naplánoval evropské spuštění na akci v Londýně. Ta startuje zítra v 15:00, sledovat ji můžete v živém přenosu na YouTube. Zároveň se můžete těšit na velké množství informací k Honoru 10, který již v tuto dobu testujeme. Jak už jsme psali výše, představení Honoru 10 proběhlo již před měsícem v Číně, takže se zde žádné překvapení po stránce parametrů nedá čekat.

https://www.youtube.com/watch?v=rZF_TzDjxtk

Co se ale zatím neví, jsou ceny a dostupnost na našem trhu. Tyto dvě klíčové informace se dozvíme na zítřejší akci. Tu budeme pokrývat jak přímo z Londýna, tak i z pražské redakce. Takže pokud vás zajímá Honor 10, rozhodně by vás zítřejší odhalení nemělo minout.

Honor 10

Honor 10

1.0
  • Displej 5,84", IPS, 2280 x 1080 pixelů
  • Procesor Kirin 970
  • RAM 4 GB
  • Fotoaparát 16 + 24 MP
  • Baterie 3 400 mAh
  • Cena od 7 490 Kč

Těšíte se na mobil Honor 10?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)