Uniklá oficiální videa ukazují hned tři novinky v MIUI 13. Co na ně říkáte?

miui 13

Původně se očekávalo, že Xiaomi představí svou nadcházející vlajkovou řadu 12. prosince, což se však nakonec nestalo. Konference je prý nyní plánovaná na 28. prosince a zatím jasné, proč se čínská firma rozhodla k přeložení. Nyní však uniká systém MIUI 13, který má být rovněž na této konferenci představen a spolu s ním hned několik videí.

MIUI 13 se nám poodhalilo dříve

Ty se přitom objevují přímo v Xiaomi aplikacích a objevil je tým Xiaomi UI. První video se týká domovské obrazovky, která přináší novou funkci Infinity Scroll. Díky tomu se nemusíte vracet třeba z vaší čtvrté plochy na tu první tím, že budete třikrát swipovat doleva, ale stačí jednou doprava.

MIUI 13 Leaked Video (Infinity Scroll)

MIUI 13 Leaked Video (Infinity Scroll)

MIUI 13 Leaked Video (Small Widgets)

MIUI 13 Leaked Video (Small Widgets)

MIUI 13 Leaked Video (Sidebar)

MIUI 13 Leaked Video (Sidebar)

K dispozici budou také nové malé widgety, které jsme sice mohli vidět už v beta verzi systému MIUI 12.5, ovšem ve stabilní verzi jsme se jich zatím nedočkali. Aktualizace se dočkala také funkce Smart Toolbox, která nyní nese pojmenování Sidebar.

Co na novinky v MIUI 13 říkáte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)