TOPlist

MIUI 13 oficiálně přichází do Evropy. Aktualizaci brzy obdrží hned 18 telefonů

miui 13 globální verze

Kromě očekávané řady Redmi Note 11 se společnost Xiaomi na své tiskové konferenci pochlubila také s novou nadstavbou MIUI 13. Čínská firma rovněž zveřejnila seznam telefonů, které se systému dočkají ještě v prvním čtvrtletí letošního roku.

MIUI 13 se chlubí několika novinkami

Nadstavba MIUI 13 se může pochlubit hned několika novinkami. Jednou z nich je Liquid Storage, což je vlastně jiný způsob ukládání souborů, která má snižovat fragmentaci úložiště a prodloužit tak životnost, respektive rychlost celého zařízení. Díky algoritmům Focused Algorithms je pak celý systém plynulejší, jelikož dávají přednost aktivním aplikacím, takže se čipset může soustředit na ty nejdůležitější procesy. Zároveň však díky funkci Smart Balance došlo také na zlepšení výdrže baterie a to až o 10 %.

miui 13

Můžeme počítat také s novými widgety či postranním panelem, který vám dokáže zobrazit všechny oblíbené aplikace v plovoucích oknech, aniž byste museli opustit aktuální aplikaci. Pojďme se nyní podívat na seznam telefonů, které se mají v Evropě dočkat MIUI 13 jako první.

Redmi Note 11 Series Global Launch

Redmi Note 11 Series Global Launch

Telefony, které dostanou MIUI 13 v prvním čtvrtletí roku 2022:

  • Xiaomi Mi 11, Mi 11 Lite, Mi 11 Lite 5G, 11 Lite 5G NE, Mi 11i, Mi 11 Ultra
  • Xiaomi 11T, 11T Pro
  • Redmi Note 11, Note 11S, Note 111 Pro, Note 11 Pro 5G
  • Redmi Note 10, Note 10 JE
  • Redmi Note 8 (2021)
  • Redmi 10
  • Xiaomi Pad 5

Dostane i váš mobil MIUI 13?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)