Zakladatel Xiaomi konečně potvrdil termín vydání MIUI 13. Jaké novinky očekávat?

xiaomi miui 13

O MIUI 13 se spekuluje poměrně dlouho, avšak až doposud jsme o něm neměli příliš mnoho informací. Nyní zakladatel společnosti Xiaomi, Lei Jun sdělil, že MIUI 13 přinese mnoho změn a funkcí, které výrazně zlepší uživatelský zážitek.

MIUI 13 má datum vydání

Rozpovídal se také o datu vydání. Dle něj jde vše podle plánu a pokud se nic zásadního nestane, vyjde nové MIUI 13 ještě před koncem letošního roku. Tradičně se jej nejprve dočkají uživatelé v Číně, následně se rozšíří i do globálních telefonů. Podle toho, co uniklo z beta verzí systému se můžeme těšit na vylepšené tapety, widgety ve stylu iOS 14/15 nebo možnost vytváření rychlých poznámek.

miui 13 aktualizace

Velkého přepracování se pak mají dočkat zvuky a systémové animace a v neposlední řadě bychom se měli dočkat vylepšení umělé inteligence, což půjde vidět zejména ve fotoaparátu. Nové MIUI 13 se dostane jak na telefony s Androidem 12, tak i na ty s Androidem 11 což je další skvělá zpráva i pro majitele starších modelů, které se nového systému nedočkají.

Jak se těšíte na nové MIUI 13?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)