Android 13 (beta) s MIUI 13 míří do řady Xiaomi 12

xiaomi 12

Google začal včera rozesílat systém Android 13 na telefony Google Pixel 4 a novější s tím, že ostatní velcí výrobci mají svou verzi představit do konce roku. Nyní vyšla betaverze MIUI 13, která je postavená na Androidu 13 také na vlajkové telefony Xiaomi, konkrétně Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro.

Tuto zprávu potvrdila čínská firma na svém oficiálním Twitter účtu s tím, že jde o modely s globální ROM a je omezena na prvních 200 uživatelů. Pokud chcete být mezi nimi, můžete začít sledovat speciální účet na Telegramu, kde se dozvíte více informací. Kromě toho je podmínkou členství v Mi Community a firma rovněž doporučuje, abyste si zálohovali veškerá data.

miui 13 android 13 aktualizace

Pro základní Xiaomi 12 se bude aktualizace označovat jako MIUI 13.0.4.0 TLCMIXM, u verze Xiaomi 12 Pro jako MIUI 13.0.4.0 TLBMIXM. V obou případech má velikost 4,23 GB a přinese také nejnovější bezpečnostní záplaty.

Přihlásíte se do bety Androidu 13?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)