MIUI 11 přijde s funkcí, která Xiaomi uživatelům chyběla. Zatím však pouze v Číně

miui 11 aktualizace

To, že se nadstavba MIUI od Xiaomi nechávala při svých počátcích inspirovat konkurenčním iOS není žádným tajemstvím. Dokonce v ní nenalezneme ani žádný seznam aplikací, ale pouze několik ploch s aplikacemi, podobně jako právě na jablečném systému. To se má však od příští aktualizace MIUI 11 změnit.

Na čínské sociální síti Xiaomi odhalilo chystané novinky, které dorazí v rámci aktualizace MIUI 11. Nově si budeme moci vybrat, zda budeme chtít mít všechny ikonky na plochách jako doposud, nebo je nalezneme v seznamu všech aplikací, jako na ostatních Android nadstavbách. Seznam budeme otevírat gestem, jak jsme u Android zařízení zvyklí. Mimo něj po přejetí gestem uvidíme také čtyři nejpoužívanější aplikace.

miui 11 app launcher

Tato novinka se zatím týká pouze čínských verzí MIUI. Zda a kdy ji Xiaomi aplikuje také na globální verzi není v tuto chvíli jisté. Je však velmi nepravděpodobné, že by se novinka dostala pouze čínským uživatelům.

Chybí vám tato možnost v MIUI 11?

Zdroj: androidcentral.com, vosveteit

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)