Takhle vypadá miniaturní mobil Palm Pepito: Displej má velikost 3,3 palce

palm pepito

Čínská společnost TCL se chystá obnovit další známou značku z mobilní historie. Už nějakou dobu víme, že jde o Palm. Prvním telefon se kódově označuje Pepito a je specifický hlavně svou velikostí, která se v roce 2018 už tak často nevidí. Nyní jsme se dočkali nových renderů v mnohem lepší kvalitě, které ukazují, jak bude nový Palm telefon vypadat. Zároveň jsme se dočkali i nových informací o tom, co bude mít tento miniaturní mobil v sobě.

Miniaturní mobil Palm Pepito se zařadí do nižší střední třídy

Velikost chytrých telefonů se neustále zvětšuje, představují se telefony s velikostí displeje 7 palců. Ještě pár let zpátky to byla velikost klasického tabletu. TCL si však myslí, že existuje místo i pro z dnešního pohledu miniaturní telefon. Ten se zařadí pod značku Palm. Chystaný telefon s kódovým označením Pepito má 3,3″ velký displej, nicméně samotná velikost telefonu se bude pohybovat zhruba v oblasti telefonů se čtyřmi palci. Důvodem jsou velké rámečky kolem displeje.

palm pepito detail

Na zadní straně se nachází jeden hlavní fotoparát s bleskem. Materiál telefonu není známý, spekuluje se ale nad použitím kombinace tvrzeného skla a kovového rámečku. O výkon se v tomto telefonu má starat Snapdragon 435, který doplní 3GB RAM s 32GB úložištěm. Poběží na Androidu 8.1 Oreo. Baterie je bohužel poměrná malá, kapacita má být 800 mAh.

Jak se vám líbí design telefonu Palm Pepito?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)