Prosím, dejte Edge šanci! Windows 11 není rád, když si do PC stahujete Chrome

microsoft edge chrome

Asi každý, kdo používá novější verzi Windows viděl žadonit prohlížeč Edge, ať mu dáte šanci a nestahujete si Google Chrome. Taková výzva na vás vyskočí v případě, že v prohlížeči Edge začnete vyhledávat „google chrome“. Microsoft vás ujistí, že zkrátka není žádný důvod stahovat prohlížeč od Googlu. Jenže nyní jde americký gigant ještě dál a doslova vás otravuje.

Při stahování Chrome vás nyní Edge bombarduje zprávami typu „Microsoft Edge běží na stejné technologii jako Chrome. Navíc je od Microsoftu, takže mu můžete důvěřovat“, v dalším říká, jak je vlastně prohlížeč od Googlu starý. „Tenhle prohlížeč je z roku 2008! Víte, který je novější? Microsoft Edge“, což popravdě moc nechápeme. Chce snad Microsoft naznačit, že všichni používáme první verzi Google Chrome?

Microsoft Edge: AI browser
Microsoft Edge: AI browser
microsoft edge

Je pochopitelné, že se Microsoft snaží uživatele udržet u Edge, ale bude to mít sakra těžké. Z Internet Exploreru si lidé dělají srandu dodnes a mezitím si lidé na Chrome či jiné prohlížeče zvykli takovým způsobem, že už jiný používat nechtějí a to ani přes fakt, že je Edge poměrně solidní, rychlá a uživatelsky přívětivá aplikace nejen na počítačích s Windows, ale také na Android zařízeních.

Jaký prohlížeč používáte na počítači?

Zdroj: gizmochina

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)