Microsoft Edge pro Android získává tmavý režim

microsoft edge

Když Microsoft představil svůj prohlížeč Edge, chtěl začít s čistým štítem a jeho poselství bylo jasné – přimět lidi, aby zapomněli na Internet Explorer a brali Edge jako kvalitní alternativu k ostatním prohlížečům. Edge se tak stal hlavním prohlížečem ve Windows, ale Microsoft jej vydal také pro ostatní systémy a to Android, iOS a macOS.

A právě do tohoto prohlížeče přichází s dnešním dnem tmavý režim. Microsoft se na tento motiv soustředí stejně jako ostatní společnosti delší dobu. Kromě Edge můžeme v tmavém kabátku pouštět také kancelářský balík Microsoft Office. Prohlížeč navíc rozpozná, zda váš systém běží na tmavém režimu a aktivuje jej automaticky.

microsoft edge tmavy rezim

Tmavý režim pro Edge existuje již dva roky, ovšem v omezené míře. V tmavě šedé barvě jsou zobrazeny pouze navigační pruhy, nastavení a horní řádek. Novou verzi prohlížeče Edge s plnou podporou tmavého režimu můžete stahovat již dnes na Obchodu Play.

Zkusili jste někdy Microsoft Edge?

Zdroj: androidpolice.com

Microsoft Edge: Web Browser
Microsoft Edge: Web Browser
Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)