Xiaomi Mi Band 5 dostává aktualizaci, která se bude hodit mnoha lidem

spánek 24 hodin

Xiaomi Mi Band 5 dostává novou aktualizaci, která umožní měřit spánek po dobu 24 hodin denně. Tento náramek tak bude vůbec prvním od Xiaomi, který bude touto funkcí disponovat. Do této chvíle totiž bylo možné sledování spánku pouze v určitý čas.

Mi Band 5 dokáže měřit spánek 24 hodin denně

Je rozhodně sympatické, že se Xiaomi neustále snaží své náramky vylepšovat pomocí firmwarových aktualizací. Jedná se o zařízení v podstatě za pár stovek a přesto tu ta snaha je. Tato nová aktualizace přináší kromě jiného také podporu indonéštiny, řečtiny, vietnamštiny a hebrejštiny. Pro dostupnost si budete muset stáhnout nejnovější verzi aplikace Mi Fit 4.8.0 a samotný update se pak označuje jako v1.0.2.46.

Vzhledem k tomu, že bylo do této doby možné zaznamenávat spánek pouze ve večerních hodinách tato novinka pomůže lidem, kteří mají například noční směny. Pokud jste totiž spali přes den, náramek aktivitu nezaznamenal.

Využijete tuto novou funkci?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)