Tvůrci populární hry Subway Surfers přichází s titulem MetroLand. Najdete ho jen v AppGallery

metroland

Obchod Huawei AppGallery se sice nemůže srovnávat se svými konkurenty v podobě Obchodu Play a App Store, ovšem za poslední rok udělala firma velký kus práce a naleznete v něm spoustu aplikací, na které jste zvyklí a to včetně těch českých. Nyní se však studio Kiloo stojící mimo jiné také za velice úspěšným titulem Subway Surfers rozhodlo, že svou hru MetroLand vydá exkluzivně právě pouze pro AppGallery.

MetroLand exkluzivně v Huawei AppGallery

Hra v obchodě k dispozici už nyní a pokud máte Huawei telefon, můžete si ji stáhnout. Jestliže byste měli chuť si ji vyzkoušet a nemáte ve svém telefonu AppGallery, můžete si jej samozřejmě nainstalovat i na jakýkoliv jiný telefon.

MetroLand (by Kiloo) Gameplay Walkthrough Chapter 1 (Android)

MetroLand (by Kiloo) Gameplay Walkthrough Chapter 1 (Android)

Na první pohled byste si mohli MetroLand splést právě se Subway Surfers, jelikož jde o podobný typ hry. Cíl zůstává stejný – utíkat před členy společnosti MegaCorp. Nalezneme zde hned sedm oblastí, které se odemykají postupně. Stejně jako u předchozího titulu můžeme počítat s aktualizacemi, které budou odpovídat různým každoročním událostem jako jsou Vánoce nebo Halloween.

Hráli jste někdy hru Subway Surfers?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)