TOPlist

Meta chytré hodinky nedodělá. Projekt utnulo rekordní propouštění

Meta chytré hodinky ukončení projektu

Společnost Meta před několika dny v rámci interní komunikace oznámila, že její řady opustí skoro neuvěřitelných 11 tisíc zaměstnanců. Jde o největší propouštění v osmnáctileté historii firmy, jejíž personální osazenstvo se tímto sníží o 13 %. Mezi propuštěnými jsou podle redakce Reuters také členové týmů, které pracovaly na projektu Portal a dokončovaly rovněž několikrát propírané chytré hodinky. Nejen jedny, ale dokonce dvoje. Nakonec se nejen nedostanou na trh, ale ani nebudou představeny.

Podle odhadů měly první smart watch od Meta Inc. přijít na trh v roce 2023 a pracovní jméno bylo „Milan“. Jejich cena se měla pohybovat kolem 350 dolarů a součástí měly být mimo jiné dvě vestavěné kamery pro videohovory. I když to zní celkem lákavě, toho už se nedočkáme. Druhý model byl údajně v ranější fázi vývoje. Projekt Portal se věnoval výrobě chytrých displejů, které sloužily primárně pro videokonference ve firmách.

Jak moc jste se těšili na chytré hodinky od Meta?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)