Již brzy půjde objednávat v McDonald’s jídlo pomocí telefonu

McDonald’s jídlo

O aplikaci, pomocí které půjde objednat v McDonald’s jídlo, slýcháme již poslední dva roky. Nyní je konečně v testovací fázi a ve vybraných městech již přes ni půjde objednávat.

Objednávat v McDonald’s jídlo by mělo být rychlejší a přesnější

Mezi důvody, proč chce řetězec zavést aplikace, najdeme například snížení časů objednávky, menší procento chyb a zvýšení volného času pracovníků. Ukázat chtějí také to, jak se zefektivnil výrobní proces a jak by mohlo vypadat zapojení moderních technologií.

Prozatím je ale nová aplikace a její použití značně omezeno. Test začíná ve 29 restauracích v Kalifornii, a to od dnešního dne. Brzy se pak dostane i do jiných států USA. O nějaké dostupnosti v Evropě se zatím nehovoří, nicméně o tuto možnost objednání bychom také neměli přijít, jen si na ni musíme ještě chvíli počkat.

Není to poprvé, kdy se McDonald’s pouští do nových technologií. V minulosti například nechal do vybraných restaurací nainstalovat ke stolům tablety, nedávno zase rozdával VR headsety, aplikací se posouvají opět o kousek dále.

Těšíte se na objednávaní jídla pomocí mobilní aplikace?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)