McDonald’s a Samsung uzavřeli dohodu – tablety na hraní pro každého. Dostanou se i k nám?

McDonald’s jídlo

Síť fastfoodů McDonald’s má nový plán, jak si udržet lidi, především pak děti ve svém podniku. Tablety. Možná, že v digitální době už nestačí hračky v papírové krabici. Ať už je to tak či nikoli, firma McDonald’s uzavřela partnerství se Samsungem, který slíbil nainstalovat tablety do většiny britských podniků frančízy. Tento krok pak společnost McDonald’s označuje jako součást programu „zážitek z budoucnosti“.

Světově proslulý výrobce burgerů bude používat na míru ušitý software. O ten se postará společnost jménem SOTI. Zařízení se pak budou instalovat s kompletním řešením, včetně předinstalovaných her, sociálních služeb a dalších aplikací, které umožní snadné procházení webu. O čistý Android tedy zcela jistě nepůjde. Bude pak ještě vůbec poznat, že v srdci tabletu sedí zelený robůtek? Na to si budou muset tamní zákazníci ještě počkat.

Samsung Galaxy Tab S2 McDonald's

„Technologie hrají důležitou roli ve všech oblastech života, včetně našich zákazníků, stravujících se mimo domov, takže změny, které děláme, jsou součástí programu „zážitek z budoucnosti“, který nám má přiblížit, jak lidé žijí své dnešní životy. Jsme hrdí na to, že můžeme zákazníkům naslouchat a poskytovat jim vynikající zážitky. Tablety jsou inovace, které pomáhají tyto zážitky zajistit a mezi zákazníky jsou extrémně populární.“ – Doug Baker, vedoucí IT restauračních řešení a služeb v McDonald’s UK

McDonald's VR

Také pak není zcela jasné, jak bude nakládat společnost McDonald’s s vysloužilými tablety. Tatarka, kečup, mastnota a soda nejsou pro technologie zrovna přáteli a dříve či později zapříčiní několik rozbití zařízení. Personál restaurace se jim bude muset věnovat se zvýšenou péčí a opatrností.

Otázkou samozřejmě zůstává, zda se podobný nápad setká s oblibou a zda se třeba něčeho podobného nedočkáme i u nás.

Ocenili byste tablet od Samsungu i v českých pobočkách McDonald’s?

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)