Iron Man a spol. řádí v nové mobilní hře Marvel Future Revolution

Marvel Future Revolution mobilní hra Obchod Play Android

Vývojářské studio Netmarble před pár hodinami oficiálně spustilo novou mobilní superhrdinskou hru MARVEL Future Revolution. Tento free-to-play titul (tzn. naplněný různými mikrotransakcemi) dává prostor mnoha známým postavám jako jsou Captain Marvel, Doctor Strange, Spider-Man, Storm, Iron Man, Captain America, Black Widow nebo Star-Lord. Je zde ale i možnost hrát za padouchy. Děj se ve hře odehrává v jednom univerzu a na Zemi, jen v různých zónách.

MARVEL Future Revolution EN

MARVEL Future Revolution EN

MARVEL Future Revolution je RPG titul s otevřeným světem a možností postupného vývoje postav. Kromě single player hraní je k dispozici také kooperativní mód. Studio si údajně dávalo záležet mimo jiné i na tom, aby hra dobře vypadala. Chlubí se tedy konzolovou kvalitou grafiky.

MARVEL Future Revolution
MARVEL Future Revolution

Dosavadních cca 30 tisíc hodnocení přisuzuje nové Marvel hře více než 4 hvězdičky. Uvidíme, jak se budou názory na hru vyvíjet v dalších dnech. Hodně je mohou ovlivnit zmíněné mikrotransakce, které se mohou stát (příkladů se dá najít spousta) neskousnutelnou překážkou pro plynulé hraní.

Které další Marvel hry jste zkoušeli?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)