TOPlist

Mapy.cz zavádí důležitou vychytávku pro hodnocení míst

mapy.cz hodnocení veřejný profil

Stejně jako je u recenzí v online magazínech, pod produkty v e-shopech nebo u aplikací v Google Play fajn, když je autor daného hodnocení známý a nejde jen o nějaký prázdný anonymní profil, platí to samé rozhodně i pro „známkování“ nebo slovní komentáře v mapových aplikacích. Z jmenovitého hodnocení přitom může mít dobrý pocit nejen čtenář recenze, ale také samotný autor. Z toho důvodu nyní zavádějí Mapy.cz veřejný profil.

Mapy.cz: maps & navigation
Mapy.cz: maps & navigation

„Zaujala vás něčí recenze nebo fotka? Mrkněte na profil autora, najdete tam všechna hodnocení a fotky, které přidal. Kdo je populární fotograf nebo důvěryhodný recenzent teď zjistíte úplně jednoduše,“ popisují novinku vývojáři aplikace Mapy.cz na sociálních sítích. V komentářích se uživatelé oprávněně ptají, zda půjde viditelnost profilu i nějak omezit. Na tuto vhodnou otázku zatím odpověď nepadla.

V oblasti hodnocení míst nedávno zavedl český mapový a navigační nástroj ještě jednu šikovnou novinku. Začíná se po návštěvě lokací s žádostí o recenzi sám připomínat.

Jak často v nějakých mapách hodnotíte místa?

Zdroj: Mapy.cz

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)