Aplikace Mapy.cz nově obsahují tmavý režim

mapy.cz tmavy rezim nocni rezim

Aplikace Mapy.cz od Seznamu nedávno dostala zásadní aktualizaci, která umožňuje rezervaci hotelů po celém světě za pomocí Bookingu. Dnes přišla hned s další aktualizací, která kromě tmavého režimu přidává také několik dalších novinek.

Připravili jsme pro vás opravdovou lahůdku – noční režim navigace! Konečně vám v autě při cestě na dovolenou nebude v…

Zveřejnil(a) Mapy.cz dne Čtvrtek 20. června 2019

Tmavý, nebo chcete-li noční režim, jak Seznam svůj tmavý vzhled pro Mapy.cz pojmenoval vypadá velmi pěkně a automaticky se aktivuje buď za stmívání nebo při jízdě v tunelu. Jeho aktivaci samozřejmě můžete provést i ručně v nastavení. Kromě toho aktualizace přináší doporučení pro volbu jízdního pruhu a usnadňuje výstup hlasového asistenta na handsfree pomocí Bluetoothu.

Mapy.cz vyberou pro vás nejvhodnější jízdní pruh s ohledem na vaši jízdu což znamená, že čerpají data o provozu. Díky tomu budeme moci dopředu vědět o koloně aut a dokonce i její přibližné délce. Aktualizaci můžete stahovat od dnešního dne na Google Play.

Používáte aplikaci Mapy.cz?

Zdroj: Facebook Seznam.cz

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)