TOPlist

Mapy.cz nově ukazují u podniků i souhrnné hodnocení

Mapy.cz souhrnné hodnocení podniků

Vývojáři české služby Mapy.cz se v posledních týdnech a měsících hodně zaměřili na problematiku hodnocení restaurací, kaváren a dalších podniků. V únoru se v rámci této snahy objevil například šikovný průvodce, v dubnu pak dokonce autoři dokonce zveřejnili aktuální žebříček padesáti nejlépe hodnocených zařízení. Jelikož recenze podniků nadále přibývají a data z nich se dají využívat lépe a lépe, přichází další evoluční novinka. Začalo se objevovat „souhrnné hodnocení“, které je vypočtené ze všech publikovaných recenzí. Ale zatím ne u všech míst.

Mapy.cz: maps & navigation
Mapy.cz: maps & navigation

„Co uživatelé Map nejvíc oceňují v restauraci? To teď zjistíte na první pohled. U míst, kde se většina zážitků shoduje, rovnou ukazujeme stručné shrnutí,“ informují o novince autoři na sociálních sítích.

Funkce je tedy momentálně omezena zohledněním, nakolik jsou si recenze u daného podniku na Mapy.cz podobné. Alespoň v otázce bodového hodnocení. Pokud jsou příliš odlišné, nebo jich je zatím malý počet, souhrnné hodnocení se neobjeví. Za nás dobrý začátek.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám zatím líbí systém hodnocení v Mapy.cz?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)