Využijete? Mapy.cz přináší skvělou překladatelskou novinku

Mapy.cz překlady textů na jedno kliknutí popis hodnocení

Vývojáři populární české mapové a navigační služby Mapy.cz si pro uživatele webové verze i aplikace připravili další fajn vychytávku. Zapadá do aktuálního trendu, kdy si autoři stále více dávají záležet na detailech jednotlivých lokací v čele s popisky nebo různými formami hodnocení. V případě poslední novinky budou mít radost čeští uživatelé, kteří nezvládají úplně pohodlně cizí jazyky. Aplikace i web Map nabídne překlady cizojazyčných textů na jedno klepnutí či kliknutí.

Mapy.cz navigation & off maps
Mapy.cz navigation & off maps

Pokud ve výsledcích vyhledávání dané lokality objevíte popisek v cizím jazyce, můžete si jej nechat velmi snadno přeložit do češtiny. A platí to také o cizojazyčných hodnoceních. Přesnost překladů má pozitivní ohlasy a vývojáři uvedli, že pro jejich zajištění využívají DeepL.

Na Twitter padl také dotaz, zda se autoři nechystají přinést možnost překládat tyto texty nejen do naší mateřštiny, ale do libovolného jazyka či alespoň do angličtiny. Prý máme vydržet a bude i to.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak často procházíte hodnocení na Mapy.cz?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)