Vyrážíte pomáhat na Moravu? Mapy.cz mají skvělý přehled míst

Břeclav Hodonín Hrušky Moravská Nová Ves Mikulčice Lužice přehled míst Mapy.cz jižní Morava

Nejen pro odhodlané dobrovolníky jihomoravské hejtmanství a česká aplikace Mapy.cz nachystali parádní novinku. Do svých podkladů služba zanesla nejvýznamnější strategické body, které jsou v postižených obcích pro místní i přijíždějící zásadní. V českých mapách v prohlížeči i na mobilu je tak možné ve vesnicích Hrušky, Moravská Nová Ves, Mikulčice a Lužice a také ve městech Hodonín a Břeclav snadno najít například kontaktní centrum, sklady zásob nebo možnosti stravování a noclehu.

Přehled míst v zasažených obcích v Mapy.cz

Břeclav Hodonín Hrušky Moravská Nová Ves Mikulčice Lužice přehled míst Mapy.cz

Očekává se, že spousty dobrovolníků využijí k pomoci zasaženým obcím právě nadcházející prodloužený víkend. Přehled míst se tedy bude náramně hodit. Pro zobrazení zmíněných bodů stačí na počítači či v mobilu Mapy.cz otevřít a přiblížit si oblast mezi Břeclaví a Hodonínem.

Mapy.cz navigation & offline maps
Mapy.cz navigation & offline maps

Připomínáme, že všichni dárci i dobrovolníci by měli ideálně sledovat aktuální informace na stránce jihomoravského hejtmana či Domu kultury v Hodoníně. Dále také běží naše sbírková kampaň #PowerbankyProMoravu. Budeme rádi, když se zapojíte. A za obyvatele postižených obcí děkujeme.

Vyrážíte na pomoc? Kam přesně?

Zdroj: Mapy.cz

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)