TOPlist

Mapy.cz nabízí nová panoramata z českých měst

mapy.cz

Jedna z nejoblíbenějších českých aplikací – Mapy.cz od Seznamu přichází s novými panoramatickými snímky, které jsou aktualizované pro rok 2019. Narazit na něj lze v Praze a dalších větších městech směrem na východ. Tato funkce je v podstatě obdobou Street View od Googlu, která má snímky sice starší, ovšem celá aplikace se ovládá a chová o poznání lépe.

Seznamu jistě nelze vytknout snahu. Snímky v aplikaci Mapy rozhodně nejsou k zahození a jsou aktuálnější než ty, které nalezneme ve Street View. Pokud by vás zajímal konkrétní čas pořízení fotky, můžete jej vidět v dolním rohu. Snímkovací vůz má v plánu nafotit co nejvíce měst a aktuálně se pohybuje na severu Čech. Mimo krajská města má Seznam v plánu nafotit Ústí nad Labem, Jičín, Liberec a mnoho dalších.

https://www.facebook.com/Mapy.cz/photos/a.10150380869529388/10157734933454388/?type=3&theater

Kromě měst Seznam fotí také turistické trasy. Loni jich nafotil úctyhodné množství, ovšem letos se vyvíjí nové krosny a technologie pro focení.„V tuto chvíli vyvíjíme novou technologii snímání. Všechny doposud nafocené fotografie jsou k dispozici, nové obrázky aktuálně zařízením nefotíme,“ zaznělo z úst vývojářů.

Používáte Mapy.cz?

Zdroj: Facebook Mapy.cz

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)