Rozhlédněte se: Mapy.cz mají nálož nových snímků v Panoramě

Mapy.cz Panorama aktualizace nové snímky

Internetem celkem nedávno kolovaly zprávy, že po České republice budou v tomto roce opět křížem krážem projíždět snímkovací auta Googlu a Seznamu a budou pořizovat nové snímky pro své mapové aplikace. Než ale budou tyto fotky pořízené a zpracované, minimálně české Mapy ještě letos vyrukovaly se starším balíkem podkladů. Vývojáři před několika hodinami na sociálních sítích oznámili, že se funkce Panorama rozrostla o pěknou porci tras s touto možností virtuálního rozhlížení.

Nově seskládané fotografie se týkají hlavně velké části Čech, ale také Brna, Olomouce, Ostravy či Zlína. Přímo v příspěvku jsou na ukázku zmíněna města Sušice, Prachatice či Havlíčkův Brod a 360° kamera zamířila i do ZOO v Táboře, do Zámeckého parku ve Světlé nad Sázavou nebo k přehradě Slapy.

Mapy.cz navigation & off maps
Mapy.cz navigation & off maps

Na přibližné pokrytí Map novými panoramatickými snímky se můžete podívat v přiloženém videu. V této jarní vlně byly údajně nahrány snímky pro 75 430 kilometrů tras. A další ještě letos přibudou, hlavně z území Moravy a Slezska.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Tak co? Máte i u vás nová panoramata?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)