TOPlist

Mapy.cz přinesly užitečnou vychytávku. Ulehčí vám práci!

Mapy.cz
  • Mapy přidávají tipy na okolí i recenze
  • Nová funkce se bude zobrazovat v detailu cílových míst
  • Podobnou funkci můžeme znát například z Google Map

Mapy.cz jsou jednou z nejpoužívanějších aplikací v Česku a jedná se o produkt společnosti Seznam. Ačkoliv platforma není jedničkou ve vyhledávání, rozhodně se může pyšnit kvalitní a spolehlivou navigací. A to nejen pro tuzemsko. Nejnovější verze přinesla novinky v podobě přidání recenzí a hodnocení ostatních uživatelů a to přímo v detailu zvoleného cílového bodu. A kromě toho se vývojáři zaměřili také na nově otevřené úseky dálnic.

Tato užitečná funkce má přinést uživatelům inspiraci na místa, které by na jejich cestě neměla uniknout. Dosud byly podobné funkce pouze pro Mapy Google, které zobrazují recenze rozsáhlé databáze uživatelů. V nově uveřejněném videu na Twitterovém účtu vývojáři demonstrují, že bude funkce dostupná jak na mobilu, tak desktopech. Nalezneme jí v spodní části detailu karet, včetně doporučených míst, které lidé v daném okolí také navštěvují.

Mapy.cz: maps & navigation
Mapy.cz: maps & navigation

Kromě nových recenzí se na Twitterovém účtu objevily informace o přidání nově otevřených úseků dálnic u Svitav, Šumperka a Loun.

Používáte Mapy.cz?

Zdroj: Mapy.cz

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)