TOPlist

Mapy.cz mají nové panorama snímky. Přibylo i vaše město?

Mapy.cz nové panorama snímky

Vývojáři populární mapové a navigační aplikace Mapy.cz vložili do webové i mobilní verze nové panoramatické snímky z několika koutů ČR. Čerstvě zpracované 3D fotografie pocházejí nyní pokrývají převážně západ republiky.

„Více než 35 000 km si už v Mapách můžete „projít“ s novými snímky Panoramy. Podívejte se třeba do Liberce, okolí Prahy, Chomutova, Plzně, Olomouce, Zlína nebo Pardubic. Letos pokračujeme dál, do východních a středních Čech i dalších velkých měst,“ hlásí autoři na sociálních sítích.

Mapy.cz: maps & navigation
Mapy.cz: maps & navigation

Co je například nově nafoceno?

V komentářích padají dotazy na místa jako Tachovský či Klatovský okres nebo Ostravu. I ta by měla patřit k mnoha oblastem, které se dočkají nových snímků ještě letos. Uživatelé se mohou těšit také na super funkci, díky které bude možné prohlížet starší a novější panoramata.

Kromě webu je virtuální prohlížení daných oblastí dostupné i v mobilní aplikaci Mapy.cz. Stačí vyhledat danou lokalitu a klepnout na tlačítko 3D panorama.

Které vám nejbližší panorama jste našli?

Zdroj: Mapy.cz

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)