Mapy.cz mají lepší turistické značení v zahraničí

Mapy.cz lepší turistické značení zahraničí

Web a mobilní aplikaci Mapy.cz mnozí uživatelé upřednostňují i před těmi největšími konkurenty hned z několika důvodů. Patří mezi ně například cyklomapy nebo to, v čem je celosvětově proslulá celá ČR – turistické značení. Houbaři či běžní turisté při výšlapech po lesích a loukách prostě raději upřednostní české Mapy třeba před Google Maps kvůli tomu, jak podrobně naše domácí prostředí znají a umí v něm poradit. A teď aplikace tuto svou výhodu rozšíří v lepší kvalitě ještě dál. Do zahraničí.

Mapy.cz navigation & off maps
Mapy.cz navigation & off maps

„Všichni, kdo přes léto rádi měníte plavky za pohorky, zpozorněte! Máme vylepšené turistické značení v zahraničí. Třeba v Itálii vás povedou číselná označení, po evropských svatojakubských cestách pak tradiční mušle hřebenatka,“ hlásí vývojáři aplikace Mapy.cz příjemnou novinku ze sociálních sítí.

V komentářích na Twitteru… pardon, vlastně X… se hned objevily pochvaly například za značení ferrat v Rakousku nebo horských tras v Itálii. Jestli jste za hranicemi, můžete vyzkoušet sami…

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak často si pouštíte nějaké mapy při turistice?

 

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)