Klidně si zoomujte. Appka Mapy.cz má další úroveň přiblížení

Mapy.cz další úroveň přiblížení

Nový level přibližování a s ní i detailnější pohled do podkladů či snazší hledání těch správných míst či tras v aplikaci. To přináší nejnovější aktualizace oblíbené české aplikace Mapy.cz. Uživatelé v ní nyní mají k dispozici zoomování do větší “hloubky”. Díky němu se při nejdetailnějším zobrazení ukáží třeba i nové lokality, ulice, chodníky nebo stezky. Případně je od sebe mnohem lépe oddělí a odkryje. Další úroveň přiblížení skrze Mapy.cz bude jistě kladně vítanou novinkou.

O zavedení této vylepšené funkce informoval oficiální Facebook účet aplikace na začátku června. Jedna z připomínek v komentářích mířila na fakt, že i při hlubších úrovních zoomování v mapách se nemění velikost písma, které označuje ulice či objekty. Texty zatím skutečně ovlivněny nebyly, snad se tak stane co nevidět. I přesto se dá očekávat, že uživatelům, kteří si občas chtějí různé oblasti prohlédnout dopodrobna, udělá další přiblížení v aplikaci Mapy.cz radost. Novinka už by vám měla fungovat. Případně ještě nějakou chvíli počkejte na aktualizaci aplikace.

Mapy.cz navigation & off maps
Mapy.cz navigation & off maps

Jak často hledáte v mapových podkladech s maximálním přiblížením?

Zdroj: Mapy.cz

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)