Malý, ale šikovný? Sonos uvedl bezdrátový subwoofer Sub Mini

Sonos subwoofer reproduktor Sub Mini

Společnost Sonos před několika hodinami oficiálně představila bezdrátový basový reproduktor Sub Mini. Tento nový subwoofer je určen do menších místností a měl by se o ozvučení starat ideálně v kombinaci se soundbary Beam a Ray či reproduktory One nebo One SL. Sub Mini podle výrobce navazuje navazuje na oceňovaný design reproduktoru Sonos Sub a přináší bohaté a čisté nízké tóny v kompaktnějším, válcovitém designu.

“Duální basové měniče na míru a pokročilé zpracování vytvářejí hluboké a dynamické basy bez vibrací či chrastění, díky nimž se budete cítit více ponořeni do každé scény a skladby. V akusticky utěsněné ozvučnici směřují oba basové měniče dovnitř a vytvářejí tak efekt vzájemně se odečítajících sil, který neutralizuje zkreslení,” stojí v oficiálním popisu reproduktoru, jehož dva šestipalcové měniče slibují zvuk již od frekvence 25 Hz.

Konektivita je zajišťována skrze dvoupásmovou Wi-Fi, případně přes ethernetový kabel. Výška subwooferu je 30,5 centimetru, průměr 23 centimetrů a hmotnost zhruba 6,5 kilogramu. K dostání bude od 6. října v matné černé a bílé za 12 990 Kč.

Které Sonos produkty už jste vyzkoušeli?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)