Na Primě je nový český seriál Malá velká liga. Na Okresní přebor nemá, přesto není špatný

malá velká liga seriál
  • Po delší době vyšel v Česku nový seriál z fotbalového prostředí
  • Na svědomí ho má Prima, nese název Malá velká liga 
  • Na ČSFD má hodnocení 57 %

Na české scéně se objevil nový seriál, který je inspirován fotbalovým prostředím a na poměry titulů, které v posledních měsících Prima produkuje, není vůbec špatný. Novinka se jmenuje Malá velká liga a zavede diváky do života Honzy Růžičky Růžičkou, který je bývalým fotbalistou a trenérem fotbalového klubu AC Sparta Praha.

Život Růžičky nabere nečekaný spád poté, co je po potyčce se svým hráčem vyloučen z klubu a následně se ocitne v těžké životní situaci. Jeho manželství se ženou Sárou je ve stádiu rozpadu, navíc je kvůli zničení osobního majetku, napadení a kladení odporu při zatýkání pod vlivem alkoholu odsouzen na měsíce veřejně prospěšných prací. Ty zahrnují trénování dětí ze základní školy. A tak má bezdětný chlap v počínající krizi středního věku, který nikdy nechtěl mít děti, na krku rázem několik pěkných kvítek.

Malá velká liga – Marek Němec přiznal, že ho fotbal nikdy moc nelákal. Holky balil na motorku

Malá velká liga - Marek Němec přiznal, že ho fotbal nikdy moc nelákal. Holky balil na motorku

Ještě před pár měsíci oslavovaný trenér se ocitne bez práce, ženy, v podnájmu na sídlišti a musí dělat práci, z níž je naprosto zoufalý. Tato lekce mu pomůže k tomu, aby se stalo menším egoistou, získal zpět svou ženu a začal uvažovat nad vlastním potomkem.

Malá velká liga (2): Strašně jsem se změnil (ukázka z dílu)

Malá velká liga (2): Strašně jsem se změnil (ukázka z dílu)

Od seriálu nemůžete čekat zázraky, ale pokud se vám líbil třeba Vyšehrad či Lajna, je docela pravděpodobné, že se vám trefí do vkusu. A seriálů z fotbalového prostředí není v tuzemském rybníčku úplně moc. U mě má lepší šestku (z deseti možných), na ČSFD je ohodnocen 57 %. Má celkem 8 epizod, přičemž 6 z nich už je venku. Sledovat ho můžete třeba v aplikaci prima+.

Máte tip na nějaký zajímavý český seriál?

Zdroj: ČSFD, Prima

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)