Mafia III: Rivals bude doplňovat „velkou“ hru i na Androidu

mafia III

Mafia III je rozhodně jednou z nejočekávanějších herních pecek letošního roku. Může za to především úspěch prvního dílu, za kterým tehdy ještě stálo české studio. Druhý díl se ale již moc nepovedl a tak se hned po jeho vydání začalo mluvit o díle třetím. Ten měl pošramocenou pověst napravit, ale kde nic, tu nic. Teprve až nyní, po dlouhých šesti letech, přichází třetí díl, jehož trailery slibují zcela nový svět, než na který jsme byli v Mafii zvyklí. A aby bylo hernímu titulu učiněno za dost, nesmí chybět doprovodná mobilní hra.

Mafia III: Rivals bude RPG v novém světě

Mafia III: Rivals sdílí základní koncept se současnými hrami série Mafia. Hráč se tedy bude prokousávat podsvětím a stoupat po žebříčku kriminality. Na rozdíl od hry s otevřeným světem budou ale Rivals více přiblížené klasickým mobilním RPG. Můžete rekrutovat a levelovat své bosse, bojovat proti jiným hráčům, kupovat a vylepšovat si zbraně, to vše ve snaze ovládnout New Bordeaux (smyšlené město v titulu Mafia III).

mafia III

Spolu s oznámením této mobilní hry bylo oznámeno i datum jejího vydání. Stane se tak 7. října, tedy ve stejný den, ve který má vyjít i “velká” hra pro počítače a herní konzole. Bohužel, studio 2K nevydalo k mobilní hře žádné lákavé video, takže si na první zkušenosti a pohledy budeme muset počkat až do jejího vydání. Již nyní se ale můžete zaregistrovat ke stažení hry. Zda bude hra zdarma či za poplatek zatím ale netušíme.

Mafia III: Rivals
Mafia III: Rivals

Zdroj: androidpolice.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)