Menu

Mafia III: Rivals bude doplňovat „velkou“ hru i na Androidu

Mafia III je rozhodně jednou z nejočekávanějších herních pecek letošního roku. Může za to především úspěch prvního dílu, za kterým tehdy ještě stálo české studio. Druhý díl se ale již moc nepovedl a tak se hned po jeho vydání začalo mluvit o díle třetím. Ten měl pošramocenou pověst napravit, ale kde nic, tu nic. Teprve až nyní, po dlouhých šesti letech, přichází třetí díl, jehož trailery slibují zcela nový svět, než na který jsme byli v Mafii zvyklí. A aby bylo hernímu titulu učiněno za dost, nesmí chybět doprovodná mobilní hra.

Mafia III: Rivals bude RPG v novém světě

Mafia III: Rivals sdílí základní koncept se současnými hrami série Mafia. Hráč se tedy bude prokousávat podsvětím a stoupat po žebříčku kriminality. Na rozdíl od hry s otevřeným světem budou ale Rivals více přiblížené klasickým mobilním RPG. Můžete rekrutovat a levelovat své bosse, bojovat proti jiným hráčům, kupovat a vylepšovat si zbraně, to vše ve snaze ovládnout New Bordeaux (smyšlené město v titulu Mafia III).

mafia III

Spolu s oznámením této mobilní hry bylo oznámeno i datum jejího vydání. Stane se tak 7. října, tedy ve stejný den, ve který má vyjít i “velká” hra pro počítače a herní konzole. Bohužel, studio 2K nevydalo k mobilní hře žádné lákavé video, takže si na první zkušenosti a pohledy budeme muset počkat až do jejího vydání. Již nyní se ale můžete zaregistrovat ke stažení hry. Zda bude hra zdarma či za poplatek zatím ale netušíme.

Mafia III: Rivals
Mafia III: Rivals
Developer: 2K, Inc.
Price: Free+

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Pavel Dufek

z aplikace
28.9.2016 7:19

Jak jako že se mafia 2 nepovedla? Byla skvělá i když ne taková jako jednička to je jasné. Ale z trojky udělali pos***y amici GTA a teď si budou hrát na pány. A bez českého dabingu a českých tváří ve vývojovém týmu to už není mafie. Je to prostě jen další hra… Zatím co mafie byla a je legenda aspoň tedy pro mě. I dnes si s chutí zahraju mafii 1 i 2.

Karl

z aplikace
28.9.2016 8:19

Jednička i dvojka měla super příběh a doufám, že trojka na to naváže. Nemyslím si, že by se dvojka nepovedla.

androo

28.9.2016 12:13

Pavel Dufek – uplny suhlas. Mafia 1 je jednou z najlepsich hier, ake som kedy hral. A zatial kazdy kto ju hral to len potvrdil. Uplne TOP je ten pribeh + hlašky v genialnom CZ dabingu. Dvojka bola tiez super, aj ked dej slabsi.

SeppWinkler

SeppWinkler 6

11.10.2016 13:20

@Pavel Dufek & androo: +1 :)

RSS (komentáře k článku)