Stáhněte si českou hru Machinarium z Google Play za půlku

machinarium android sleva

Pokud alespoň trochu sledujete českou herní scénu, jistě jste někdy slyšeli název Machinarium. Jedná se o dnes již legendární hru, která jako jedna z prvních indie titulů prorazila do celého světa, vysloužila si několik ocenění a v recenzích sklízela vysoká čísla. Vývojáři z Amanita Design lákají nyní na zajímavou slevu. Normálně hra vyjde na 99 Kč, zatímco teď je k dispozici po omezenou dobu za 49 Kč.

To je za tak krásnou hru, jakou je právě Machinarium skvělá částka. Hlavním hrdinou je zde malý, rezavý robůtek Josef, který byl nemilosrdně vyhozen na skládku za městem. A co je jeho hlavním úkolem? Dostat se zpět, vysvobodit svou přítelkyni Bertu a zničit Bratrstvo černé čepice.

Machinarium – Official Trailer

Machinarium - Official Trailer

Jedná se o point-and-click adventuru a co je extra zajímavé? Grafika ve hře byla kompletně kreslena ručně. Původně hra vyšla již v roce 2009 pro Windows a macOS.

Machinarium
Machinarium

Hráli jste někdy hru Machinarium?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)