TOPlist

Oceňovaná hra Lumino City je v parádní akci za 30 Kč

Lumino City hra akce sleva Obchod Google Play 30 Kč

Slevy na hry a aplikace v Obchodě Google Play většinou zahrnují jen méně zajímavé nástroje a tituly, po kterých by mnozí uživatelé za běžných okolností ani nesáhli, ale občas se v moři nabídek objeví opravdová perla. Jednou z nich je aktuálně hra Lumino City, vizuálně unikátní a kritiky i hráči velmi dobře hodnocená puzzle adventura, která se své verze pro Android dočkala v roce 2017.

Lumino City
Lumino City

Titul, který má v oficiálním obchodě průměrné hodnocení 4,9 hvězdičky od téměř deseti tisíc uživatelů, je v rámci akce k dostání asi za pětinu. Konkrétně za 30 Kč. Největší zajímavostí hry Lumino City je její vizuální zpracování. Podobně jako legendární The Neverhood využívá stop-motion animaci, nicméně místo plastelíny jsou v hlavní roli postavy a předměty z papíru.

Lumino City – Google Play Trailer

Lumino City - Google Play Trailer

Původní verze Lumino City získala mimo jiné i cenu BAFTA a vydání pro Android rozhodně nedělá svému vzoru žádnou ostudu. K dohrání budete potřebovat odhadem 8 až 10 hodin.

Které mobilní adventury byste ještě doporučili?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)