Louis Vuitton Tambour Horizon: Luxusní chytré hodinky s Wear OS a skvělým hardwarem

louis_vuitton_tambour_horizon

Pokud hledáte chytré hodinky s Wear OS a skvělou hardwarovou výbavou, tak si bohužel musíte připravit poměrně dost peněz. Nejnovější procesor Snapdragon Wear 3100 můžeme vidět pouze na luxusních hodinkách. Dobrým příkladem jsou chytré hodinky Louis Vuitton Tambour Horizon. Mají skvělý design, skvělou výbavu, ale i přesto si tyto hodinky koupí jen minimální počet osob.

Druhá generace hodinek Louis Vuitton Tambour Horizon má skvělý hardware

Poprvé jsme o těchto hodinkách mohli vidět informace v roce 2017. V tu dobu vyšla první generace Louis Vuitton Tambour Horizon. Šlo v podstatě o standardní Wear OS hodinky s netradičním designem a vysokou cenou. Na konci minulého roku se poprvé ukázala nová generace těchto hodinek. Nyní jsme se dočkali odhalení kompletních specifikací.

The new Louis Vuitton Tambour Horizon Connected Watch

The new Louis Vuitton Tambour Horizon Connected Watch

Po designové stránce jsou téměř totožné, ale po hardwarové stránce patří momentálně na špičku trhu s chytrými hodinkami. Začneme těmi standardními parametry jako je AMOLED displej o velikosti 1,2″ a rozlišení 390 x 390 pixelů. Kapacita baterie je 300 mAh, nicméně na jedno nabití by měly hodinky vydržet až 5 dní. To je podobná hodnota, jakou můžeme vidět na chytrých hodinkách Samsung, Xiaomi, Fitbit nebo Garmin. V porovnání s jinými Wear OS hodinkami, je na tom Louis Vuitton lépe.

Za to může z velké části nový čipset Snapdragon Wear 3100. I další parametry jako je 1GB paměť RAM a 8GB úložiště jsou zatím hodně netradiční hodnoty. U většiny chytrých hodinek vidíme většinou menší RAM i vnitřní paměť. Samozřejmě hodinkám nechybí NFC pro platby přes Google Pay nebo voděodolnost. O GPS nepadlo v tiskové zprávě žádné slovo. Cena těchto hodinek se očekává mezi 2 250 až 8 500 USD. (V přepočtu s DPH až 230 tisíc Kč).

Wear OS by Google Smartwatch
Wear OS by Google Smartwatch

Líbí se vám design těchto hodinek od Louis Vuitton?

Zdroj: wareable.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)