Logitech představil Qi bezdrátovou nabíječku. Poslouží i jako elegantní stojánek

bezdratova nabijecka logitech

Společnost Logitech se pouští do nové řady produktů. Tentokrát mají i něco společného s telefony, představila se totiž první bezdrátová nabíječka. Podporuje standard Qi, takže je podporována většina telefonu s bezdrátovým nabíjením.

Logitech Powered funguje i s Android telefony

Tato nová nabíječka byla designována společně s Applem. Díky tomu můžeme vidět elegantní design. Určen je hlavně pro Apple telefony, nicméně je tu výhoda toho, že jak Apple, tak i Android telefony fungují na stejném standardu bezdrátového nabíjení.

logitech bezdratova nabijecka qi

Z toho plyne, že tato nabíječka bez problémů funguje i například se Samsung telefony. Zajímavé je na tom to, že nabíjení telefon funguje ve vertikální i horizontální poloze. Nabíječku tak můžete využívat současně při sledování videa. Nicméně vzhledem k tomu, že je tvořen hlavně pro Apple produkty, je tu jedno mínus.

logitech bezdratova nabijecka qi

Cena této bezdrátové nabíječky není zrovna malá. Logitech Powered by měl být dostupný v srpnu 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 2 199 Kč. To je poměrně dost, na druhou stranu má povedený design a možnost využití jako stojánek.

Líbí se vám bezdrátová nabíječka od společnosti Logitech?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)