Česká aplikace Livesport slaví úspěch a nově podporuje tmavý režim

livesport aplikace

Pokud se může nějaká česká aplikace považovat za celosvětovou, je to právě Livesport. Snad každý fanoušek sportu má tuto aplikaci ve svém telefonu nainstalovanou. Vždyť co může být více, než notifikace gólů/bodů v reálném čase, přehledné uživatelské rozhraní, kompletní česká lokalizace a snad všechny ligy od Ligy Mistrů až po okresní přebor.

To, že je na extrémním vzestupu dokazuje i nedávná akvizice Petra Čecha jako hlavní tvář aplikace. Aplikaci si stáhlo již přes 70 milionů uživatelů a celkově jde o třetí nejstahovanější sportovní aplikaci v celé Evropě hned po FUT 19 od PacyBits a DAZN. Aplikaci můžeme najít v různých zemích i pod jinými názvy, ale jedná se o tu stejnou aplikaci. Název je měněn čistě kvůli marketingu.

Livesport nyní podporuje tmavý režim, který je dle našeho názoru velice povedený. Nevyskytují se v něm žádné bugy a rozhraní je ještě přehlednější, než klasický světlý režim. Ostatně, posoudit jej můžete na našich screenshotech.

Používáte aplikaci Livesport?

Zdroj: livesport.cz

Livesport - sportovní výsledky
Livesport - sportovní výsledky
Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)