Menu

Limbo, Room 2 a několik dalších skvělých her drasticky zlevněno

Google Play slevy

V obchodě Google Play právě probíhají rozsáhlé slevové akce, díky kterým si můžete pořídit některou z velmi kvalitních her za zlomek její původní ceny. Někteří z vás možná používají slevové aplikace, a proto jsou o těchto akcích informováni, v opačném případě pro vás můžou být slevy příjemnou novinkou. V tomto krátkém článku jsme vybrali ty nejlepší zlevněné herní tituly.

Motorsport Manager

Motorsport Manager je zdařilý manager formulí, který potěší především fanoušky těchto super-rychlých strojů. Vaším úkolem bude najímat jezdce, investovat do technologií, vylepšovat vaše formule a samozřejmě také vyhrávat šampionáty. Zapomenout přitom nesmíte na shánění partnerů, jakožto zdrojů vašich pravidelných příjmů. Při závodech můžete vašim jezdcům přiřazovat nejrůznější taktiky spočívající ve stylu řízení apod. Pokud máte rádi formule, tato hra by ve vašem zařízení neměla chybět.

Původní cena hry byla zhruba 50 Kč, po slevě ji lze zakoupit za 15 Kč.

Leo’s Fortune

Chlupatá kulička Leo zaujala nejednoho herního kritika na světě. Jakby také ne, když nabídne skvělé grafické zpracování, jednoduché ovládání a spoustu logicko-fyzikálních hádanek. Tato jednoduchá, ale zato nesmírně zábavná gameska si v Google Play drží přední příčky oblíbenosti již delší dobu. Jedná se o jednu z her, která zaujme i ty, kteří hraním Android her příliš neholdují. Jestli nepatříte mezi vášnivé hráče, nebo na Androidu nehrajete vůbec, právě Leo’s Fortune bychom vám doporučili minimálně vyzkoušet. Tato hra zkrátka chytne každého.

Původní cena hry byla zhruba 125 Kč, po slevě ji lze zakoupit za 30 Kč.

Leo's Fortune
Leo's Fortune
Developer: 1337 & Senri LLC
Price: CZK 159.99

Limbo

Hra Limbo patří rovněž k tomu nejlepšímu, co si na operačním systému Android můžeme zahrát. V této nenápadné skvělé plošinovce se zhostíte role malého chlapce, jenž se vydává zachránit svoji sestru z tajemného lesa. Limbo je postaven na propracovaném fyzikálním enginu umožňující manipulaci s okolními předměty, což využíváte při řešení logických hádanek. Hra si odnáší jedno kladné hodnocení za druhým, čemuž se vůbec nelze divit.

Původní cena hry byla zhruba 125 Kč, po slevě ji lze zakoupit za 26 Kč.

LIMBO
LIMBO
Developer: Playdead
Price: CZK 143.69

Metal Slug

Spousta z vás si jistě vzpomíná na éru NeoGeo konzolí a automatů. Jednou z velice známých her se stal Metal Slug, ve kterém jste se pasovali do role vojáka a hrou procházeli stylem „zastřel, co uvidíš“. Celá série těchto zběsilých plošinových stříleček je nyní zlevněna na pouhých 25 Kč. Hra se ideálně hodí i “pod lavici”. S vaším školním kamarádem totiž můžete hrát příběhový mód ve 2 hráčích současně s využitím Bluetooth. S multiplyerem vždy nastává ta nefalšovaná zábava.

Původní cena her série Metal Slug byla zhruba 75 Kč, nyní je lze zakoupit za 25 Kč.

Odkaz na všechny zlevněné hry SNK PLAYMORE.

The Room Two

První díl hry Room přinesl silné pozdvižení, neboť nabídl naprosto dokonalé souznění dech beroucí atmosféry a poutavé hudby při řešení velmi sofistikovaných hádanek. V druhém díle této hry vás ve zhruba 4hodinové kampani budou čekat místnosti plné beden, stolů a nejrůznějších objektů k detailnímu prozkoumání. Opět se budeme opakovat, když řekneme, že dosavadní hodnocení uživatelů z Google Play mluví za vše. Pokud si Room Two zakoupíte, počkejte s jeho hraním až na večer. Tajemná atmosféra a hypnotizující soundtrack vás s nasazenými sluchátky doslova pohltí.

Původní cena hry byla zhruba 75 Kč, nyní je lze zakoupit za 20 Kč.

The Room Two
The Room Two
Developer: Fireproof Games
Price: CZK 59.99

Anomaly

Několik her série Anomaly jsme vám již představovali v našem herním seriálu Pařba na víkend. Druhý díl jsme pro vás dokonce recenzovali. Pokud vám z nějakého důvodu hry této série neustále unikají a rádi byste některou z nich vyzkoušeli, právě teď je ten ideální čas. Všechny Anomaly tituly jsou totiž v Google Play po omezenou dobu zlevněny o 70 %. Původní cena těchto titulů se přitom pohybuje okolo 100 Kč a více. Hry série Anomaly se řadí do žánru tower offense (kromě dílu Defenders) a nabídnou unikátní grafické zpracování, propracovanou transformaci vašich jednotek a dlouhou herní dobu.

Původní cena her série Anomaly byla zhruba 100 Kč+, nyní je lze zakoupit za 30 Kč (kromě Anomaly 2 za 46 Kč).

Odkaz na 11 Bit Studios, kde lze stáhnout všechny zlevněné tituly série Anomaly.

Dokuro

Je skvělá plošinovka, která prověří vaše logické uvažování. Hlavní hrdina této hry, bezejmenný kostlivec, se jednoho dne rozhodne, že vysvobodí princeznu ze spárů svého šéfa – samotného ďábla. Otevřením princeznina vězení však cesta teprve začíná. Abyste princeznu dovedli v klidu do bezpečí, musíte nejprve vyřešit různé logické hádanky a současně přitom zajistit, aby se princezně nezkřivil ani vlásek. Váš kostlivec není žádný strašpytel, dokáže se chopit meče a odrážet tak útoky nepřátel. Dokuro se postupem hraní obohacuje o nové prvky, které můžete libovolně používat. Jedním z nich je např. proměna vašeho kostlivce v prince, který po kratší časový interval dokáže princeznu přenést přes nebezpečné překážky.

Původní cena hry byla zhruba 75 Kč, nyní je lze zakoupit za 20 Kč.

Dokuro
Dokuro
Price: CZK 59.99

The Shadow Sun

V této hře na vás čeká až 10hodinové dobrodružství, ve kterém budete prozkoumávat kouzelný svět Shar a exotické pouště v jeho okolí. Hra nabízí propracovaný příběh, poutavé dialogy a povedený bojový systém. Hra vás zavede do více než 70 unikátních lokací. Celkově budete moct získat přes 200 předmětů, čítající zbraně, brnění a další drobnosti, které dokážou vašeho hrdinu vylepšit. V soubojích budete kromě hlavního hrdiny také používat schopnosti vašich přátel. The Shadow Sun přináší opravdu výbornou optimalizaci. Grafické zpracování je velmi líbivé a zároveň nenáročné.

The Shadow Sun
The Shadow Sun
Price: CZK 29.99+

Původní cena hry byla zhruba 125 Kč, po slevě ji lze zakoupit za 20 Kč.

A co vy, využijete některou z těchto slev?

 

Komentáře

Vlado

Vlado

29.4.2015 14:23

Leo’s Fortune som v zľave ešte niekedy pred Vianocami kúpil, LIMBO ihneď ako bolo v zľave cca dva týždne nazad. The Room twoo som chvíľu váhal. Nebol som si istý či ma bude baviť, ale tú hru som doslova zhltol (síce som si trochu sem tam musel pomôcť s You Tube, hlavne s tými tarotovými kartami tuším v piatej miestnosti).

Vlado

Vlado

29.4.2015 14:29

Mimochodom Jirko, v rozhodnutí sa či kúpim The Room Twoo ma presvečila recencia z Pařby na víkend ;)

Tamman

Tamman

29.4.2015 14:38

Koupil jsem Limbo a Room 2, jsou to jedny z nejlepsich titulu na Adnroid.

Ryo2

Ryo2

29.4.2015 15:12

mě se ve slevě ukázal i Batman za 3.90 Kč a Prince of Persie shadow za 7.90kc. Nevím Teda jak je to nyní,ale samo jsem hned koupil… Za ty prachy by byl hřích to nekoupit.

spot

spot

29.4.2015 15:29

the room je pecka..dohral se oba dily a solidne mi to zamestnalo mozek…zatim asi nej hra na tabletu…

Michal

Michal

29.4.2015 15:43

Ryo2: díky za tipy, Batman koupen :)

Peernikk

Jirka Pernica 0

29.4.2015 15:46

Vlado: To je super :), jsem rád, že se hra líbila.
Tamman: s tím nejspíš souhlasím :)

GSR

GSR

29.4.2015 18:25

A co třeba Terraria?

Maladava

29.4.2015 19:05

Já teda nevim, ale Leo’s Fortune mi uakzuje za 90,-

Leho

Leho

29.4.2015 20:57

Taky vidím Leo’s Fortune za 90 Kč

zabiják komančů

zabiják komančů

29.4.2015 23:31

Earn To Die taky za necelé 4 kc…no nekup to za ty prachy.

wentink

wentink

30.4.2015 14:07

To: Zabiják Komančů: Díky moc, koupeno :) za ty 4 Kč není co řešit :D

wentink

wentink

30.4.2015 14:08

To Jirka Pernica: Díky moc za upozornění na slevu hry Dokuro :) Taktéž jsem ji viděl v pařba na víkend a jelikož je ve slevě, není co řešit :D

LinS

Tomáš Filip 0

30.4.2015 16:00

Díky za Leo’s Fortune, nevypadá na první pohled zle. Zrovna Limbo jsem dohrál před týdnem. Slevové aplikace nesleduji, a tak se tyhle občasné slevové přehledy rozhodně hodí ;-).

EliteCZE

9.5.2015 19:29

Limbo je jasná volba a The Shadow Sun mě hodně láká. Za ty peníze to může být super :)

RSS (komentáře k článku)