Cenami ověnčená hra LIMBO je nyní na Google Play za 12 Kč

Limbo sleva Google Play

Nejlepší animovaná hra, nejlepší zvukový design nebo nejlepší umělecké zpracování. To jsou některá z mezinárodních ocenění, která posbírala logická plošinovka Limbo. Kritiky i hráči vřele přijatá hra z roku 2010 se postupem času dostala na téměř každou myslitelnou platformu a Android není již nějaký ten pátek výjimkou. Přesně 11. února 2023 vlastně uběhne osm let od chvíle, kdy se vydala i na Google Play. Pokud vás zatím míjela, máte teď šanci při jejím pořízení ušetřit. Pěkná sleva srazila dočasně její cenu na směšných 12 Kč. Běžně stojí téměř stovku.

“Ve hře Limbo hráč ovládá bezejmenného chlapce na jeho cestě za ztracenou sestrou skrz nebezpečné prostředí a různorodé pasti. Vývojáři postavili hádanky hry tak, že hráč většinou několikrát selže, než najde správné řešení. Playdead označil tento styl hry jako „pokus a smrt“ a vývojáři použili krvavé scény chlapcovy smrti, aby dali jasně najevo, kudy cesta nevede. Hra je celá v odstínech černé a bílé a využívá hru světla a stínu a využívá jen minimální zvuky okolí, aby navodila děsivou atmosféru,” popisuje oceněnou plošinovku článek na Wikipedii.

Které další plošinovky byste doporučili?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)