Liga spravedlnosti Zacka Snydera je nyní na HBO GO. Na co se těšit?

Liga spravedlnosti Zacka Snydera

Na HBO GO se nedávno objevil film Liga spravedlnosti Zacka Snydera. Nestává se příliš často, že si fanoušci vyprosí nový film, který navíc v minulosti prodělal několik milionů dolarů a byl poměrně velkým zklamáním. Jenže Liga spravedlnosti Zacka Snydera je tu a na ČSFD má slušných 75 %.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera

V tomto filmu spojí Bruce Wayne síly s Dianu Prince a sestaví společně tým superhrdinů. Ti se samozřejmě snaží zachránit celý svět před blížící se katastrofou. Jenže je to trochu těžší, než si kdokoliv myslel. Batman, Aquaman, Cyborg i Flash čelí svým vlastním problémům a cestu jim kříží záporáci Darkseid, DeSaad a Steppenwolf. Příběh tedy zůstává podobný jako v původním filmu Liga Spravedlnosti.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021) trailer final CZ HD

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021) trailer final CZ HD

Ten měl ale dvě hodiny. Nová verze Zacka Snydera má hodiny čtyři a odhaluje spoustu podstatných informací o Wonder Woman, Steppenwolfovi či Cyborg. Ta hraje mimochodem ve filmu mnohem větší roli. Jenže taková doba je na jeden film poměrně dost a ne každému může tato verze sednout. Kritici mají své výhrady a tvrdí, že některé scény se do finálního filmu vůbec nehodí a působí pouze jako plytká výplň času. Fanoušci tohoto světa si ale určitě přijdou na své. Snyder navíc vydal i černobílou verzi, takže je jen na vás kterou si vyberete.

Zack Snyder mimochodem pracoval také na původní verzi filmu, ovšem jeho dcera v tu dobu spáchala sebevraždu a on tak film nedodělal. Nyní je ale zpět a musíme uznat, že film dopadl lépe než originál z roku 2017.

Jak se vám film líbil?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)