Menu

Skvělá příběhová hra Life is Strange je konečně na Androidu: První epizoda je zdarma

Life is Strange bylo jedno z největších herních překvapení roku 2016, kdy poprvé vyšla na PC a konzole. Vývojáři ze studia Dontnod ukázali, že příběhové hry se můžou dělat mnohem lépe, než jak si hráči zvykli na hry ze studia Telltale Games. Nyní se tento hit konečně dostal i na Android. Hra je rozdělena na pět dílů, s tím, že první je zdarma.

Life is Strange můžete konečně hrát i na Androidu

Mnoho herních kritiků považuje Life is Strange za jednu z nejlepších příběhových interaktivních her posledních let. Velký úspěch zaznamenala i u hráčů. A to je pravděpodobný důvod, proč se hra dostala i na mobilní telefony a tablety. Nejprve se dočkali majitelé iOS telefonů, nyní však i Android. Ze samotného příběhu vám nic prozrazovat nebudeme, jen zmíníme, že rozhodně stojí za to.

K dispozici je rovnou všech pět epizod, nemusíte tak čekat dva měsíce na každou novou epizodu, jako to bylo v roce 2016 při prvním vydání. Potěší to, že i do Android verze se přidává podpora gamepadu. První díl této hry je k dispozici zdarma, nabídne zhruba tři až čtyři hodiny z příběhu. Druhá epizoda je v akci za 0,99 dolarů. Třetí až pátá epizoda už pak stojí klasickou cenu 4,99 dolarů. Existuje také možnost získat kompletní hru za 8,99 dolarů.

Nároky na spuštění jsou trochu vyšší než u jiných mobilních her. Je potřeba zařízení, které má minimálně Android 6.0, musí podporovat OpenGL 3.1, dále musíte mít 64 bit ARM procesor a alespoň 2GB RAM paměti.

Life is Strange
Life is Strange
Developer: SQUARE ENIX Ltd
Price: Free+

Hráli jste někdy Life is Strange? Máte v plánu si vyzkoušet mobilní verzi?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Tepn_ech

Štepán Čech 0

19.7.2018 21:49

Myslíte, že je tu možnost, že k tomu někdo udělá české titulky? 🙂

Kutead

kutead 6

20.7.2018 19:48

Čeština existuje na PC verzi, na androidu ti nezbude nic jiného než hodiny angličtiny protože pochybuji, že s tím vývojáři něco udělají když ani PC verze nemá oficiální CZ lokalizaci.

Wortos

wortos 68

20.7.2018 23:54

Zkusil bych titulky z PC verze vložit do dát se hrou u dost předělávek PC her to funguje za pokus to stojí ;)

Jackal

jackal 8

22.7.2018 11:51

Skoda ze som ju na PC uz vyhral celu.

Spartone

Spartone 0

23.7.2018 2:18

Na počítači dohráno už v tom roce 16. Skvěle udělanej kus :-)

Marcus_de_Tycho

Marcus_de_Tycho 0

29.7.2018 10:56

Zkoušeli jsme s programátorem dostat počeštěné soubory do hry, ale nepovedlo se. Hra byla naportovaná z UE3 do UE4 a hra teď už nemá texty samostatně, ale v pakchunk. A u něj si hlídá, zda nebyl nějak upraven. Pokud zjistí, že byl soubor modifikován, tak si ho stáhne znova. Prosté nakopírování textů do jiných složek nepomohla. Hra je ignoruje.

RSS (komentáře k článku)